Muğla Damla Sulama
Firma Profili : Damla sulama ve peyzaj sulamada uzman firma.Firmamız ziraat bankasıyla anlaşmalıdır.
Ürünler : Tüm damla sulama ekipmanları.
Adres : Orhaniye mah.Küçük sanayi sitesi 13. blok no:45
Telefon : 0.252.2124900
Firma Profili : 2002 yılında kurulan Anadolu sulama sistemleri peyzaj ve tarımsal sulama sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firma olup , sektör de çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar firmamız  , sulama konusunda teknolojiyi yakından takip eden, sulama sistemleri konusunda uzman kadrosu ile profesyonel   çalışmaları sonucu 2002 yılından bu yana peyzaj ve bahçe sulama sistemlerinde çok önemli projeler gerçekleştirmiştir.  Peyzaj ve tarımsal sulama sistemleri konusunda ulusal ve uluslar arası alanda marka  olmuş firmalarla ortak çalışma ve projeler yürütmektedir.  Henüz 9 yaşında olmamıza rağmen bölgenin sulama sistemlerine bakışını değiştirdik . Bölgede ne istediğini bilen üreticiler tarafından en prestijli Bahçe ve Peyzaj sulama firması olarak bilinmektedir          Müşterilerimize önem verdik ve onlara da kazandırdık.
Ürünler : DAMLA SULAMA-YAĞMURLAMA SULAMA-PROJELENDİRME-YARDIMCI SULAMA MALZ
Adres : çalıca mah atatürk cad.kardeşler apt karaçulha/fethiye/Muğla
Telefon : 0252 646 58 10
Firma Profili : Firmamız, muğla bölgesi ve tüm Türkiyeye hitap edebilecek şekilde, Köyceğiz merkez olmak üzere faaliyet göstermektedir. 18 yıla dayanan tecrübemizle, uzman ZİRAAT MÜHENDİSİMİZ(SULAMA MÜHENDİSİ) tecrübeli montaj ekibimizle, sulama deyince akla gelen tüm sistemlerde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Doğru proje, doğru malzeme ve doğru montaj ilkesiyle hareket eden firmamız, Türkiye genelinde kurulan binlerce tesisimizle tescillenmiştir. Aldığımız yüksek verim sonuçları ile daha iyiye gidebilme çabası içerisindeyiz.
Ürünler : Damla sulama Sistemleri, yağmurlama sulama sistemleri, Spring sulama sistemleri, Mikro sulama sistemleri, Sisleme ve soğutma sistemleri, Sera sulama ve nemlendirme sistemleri, Sula sistemleri proje, montaj ve taahhüt işleri ve teknik destek hizmetleri.
Adres : Gelişim Mah. Atatürk Bulv. No : 156 Köyceğiz/MUĞLA
Telefon : 0.252.262 18 66
Firma Profili : Yalova,Kocadere , Çınarcık, Esenköy, Armutlu, İstanbul, İzmit, Adapazarı, Bodrum ve Antalya da proje, inşaat taahhüt, yüzme havuzları, saunalar, şömineler yapan firma 2007 sezonunda Bodrum Merkez'de açtığı şube ile faliyetlerini Bodrum ve Egede genişletecektir.
Ürünler : Havuz temizleme ürünleri, havuz robotları
Adres : Oya Apt. 2 YALOVA Cemil UYAR Caddesi No: 12
Telefon : 90 252 316 32 69
Firma Profili : 1988 den beri yöremizde tarımsal girdi pazarlaması üzerinde çalışan bir firmayız.Sulama sistemleri konusunda NETAFİM EURODRIP AGRODRIP ve STF Firmaları ile çalışıyoruz. Her ölçekte sulama projeleri gerçekleştirebiliriz.Ziraat Bankası , Tarım Kredi Kooparatifi , Deniz Bank , Şeker Bank ile özel satış anlaşmalarımız vardır.Türkiye'nin her yerine hizmet verebiliriz.
Ürünler : NETAFIM - EURODRIP - AGRODRIP - PALAPLAST - PİLSA - STF - EKLER DALGIÇ POMPA - PEDROLLO
Adres : Postane karşısı Ortaca / MUĞLA
Telefon : 02522827336

Muğla Damla Sulama Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.