Denizli Damla Sulama
Firma Profili : fidan üretimi ve sulama sistemleri projesi,montajı
Ürünler : AGRODRİP DAMLA SULAMA,RAİNBİRD YAĞMURLAMA SULAMA
Adres : kale içi mevkii
Telefon : 0 258 2654803
Firma Profili : ADA TARIM kalite ve müşteri memnuniyetini yaşam tarzı haline getirmiş olan; ileri teknolojiyi kullanarak -arazinizden toprak örneği alarak, analizini yaptırıp çıkan veriler doğrultusunda en uygun anaç ve fidan seçimi konusunda müşterilerine yol gösteren- Avrupa standartlarında EUROGAP belgeli anahtar teslim bodur meyve bahçeleri kuran bir firmadır. Uzman bir kadro ile çalışan şirketimiz, yüksek verim ve kaliteli meyve üretimini gerçekleştirecek 'Modern Bahçe Tesisleri' kurdurmayı hedeflemektedir. Şirketimiz bu hedef doğrultusunda Türk çiftçisine Avrupa Avrupa birliği standartlarında sertifikasyon programı içerisinde üretilmiş bodur kayısı, şeftali, kiraz, elma, armut, badem, zeytin ve asma fidanı temin etmekte, kurulan bahçelere de sürekli teknik hizmet desteği vermektedir. Şirketimiz, •ismine, anacına doğru, •telif (patent) haklarına saygılı, •virüs ve virüs benzeri, fungal, bakteriyel hastalıklar ve nematodlardan ari sertifikalı fidan temin etmektedir. Anahtar teslimi, projeli bahçe tesisi kurarak bahçelerin yetiştirilmesinde, üreticiyi sürekli bilgilendirerek ve danışmanlık hizmeti vererek üreticinin yanında olmaktayız. •Damla sulama sisteminin kurulması, •Toprak hazırlama ve rehabilitasyonu, •Bodur ve yarı bodur sertifikalı fidan temini, •Tül, direk, tel gibi gerekli ekipmanların temini ve montajı, •Dikim işlerinin organizasyonu ve uygulanması, •Budamada deneyimli ekip temini konularında hizmet vermekteyiz. Deneyimli uzmanlar ile; •Örnek dikim sisteminin uygulanması, •Örnek yaz ve kış budamasının gösterilmesi, •Hastalık ve zararlılarla müdacele tavsiyeleri, •Baştan sona bitki beslenme programı konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Piyasaya yeni çıkmış, gelecek vaat eden çeşitler hakkında ve ürün pazarlamasında doğru adrese ulaşım yönünde bilgilendirme yaparak çiftçinin ürününün yüksek fiyatla satılmasında yardımcı olmaktayız.
Ürünler :
Adres :
Telefon :
Firma Profili :
Ürünler :
Adres : HÜRRİYET MAH. KESKİN CAD. NO:12 KAYHAN DENİZLİ
Telefon : 0 258 211 75 76
Firma Profili : Denizli aquapark yaz boyunca sınırsız eğlence ve sağlıklı yaşamın adresi. Denizli'nin en gözde eğlence merkezi olan Çavuşoğlu Aquapark sizleri gün boyu sırılsıklam eğlence ve animasyonlu aktivitelere davet ediyor. Gün boyu eğlenceli aktiviteler. Su futbolu, valeybol, masatenisi Ege'de ilk ve tek bugi-bugi Adres: Pamukkale Yolu üzeri, Korucuk - Denizli Rezervasyon: 279 24 37
Ürünler : Aquapark, havuz, eğlence parkı
Adres : Pamukkale Yolu üzeri, Korucuk - Denizli
Telefon : 258 279 24 37
Firma Profili : Damla sulama sistemleri projelendirmesi ve kurulumu,gübre ve gübreleme,fidan temini ve sonrası bakım hizmetleri(anahtar teslim bahçe tesis kurulumu)
Ürünler : Damla sulama boru ve ek parçaları,gübre ve gübre tankları
Adres : Sırakapılar mah.Saltak cad.No.103 Pekdemir market karşısı DENİZLİ
Telefon : 0.(258) 264 73 37
Firma Profili : DNC Yapı, enerji harcamalarınızı minimize ederek tesis giderlerini azaltırken, üretim aşamasında verimliliğin de artması konusunda yeni çözümler sunmaktadır. DNC Yapı, Polikarbonat çatı, havuz çatıları ve sanayi tesisleri dışında alışveriş merkezlerinde dekoratif ışıklıklar, saçaklar, pazaryerleri ve otopark uygulamalarında skylight sistemleri ile görüş açınızı genişletmektedir. Firmamız Denizli merkezli olup, Ege ve Akdeniz Bölgesi ağırlıklı tüm Türkiye çerçevesinde polikarbonat çatı kaplama, havalandırma kapakları, duman tahliye sistemleri ve açkı mekanizmaları ile ilgili olarak yaratıcı çözümler bulmak ve sizlerle paylaşmak amacındadır.
Ürünler : Polikarbonat Levhalar, Havuz üstü polikarbon çatı, Polikarbonat Çatı Sistemleri, Açkı Mekanizmaları
Adres : Kuşpınar Mah. Emek Cd. No:133 Denizli
Telefon : 0 258 261 28 18 - Faks: 0 258 261 27 74
Firma Profili : Alanlarında uzman takım arkadaşlarımızla istek ve zevkleriniz doğrultusunda son teknolojik yeniliklerle tasarım,uygulama, projelendirme ve bakım hizmetlerini sunuyoruz.
Ürünler : Damla sulama sistemleri,peyzaj sulama sistemleri,peyzaj ve danışmanlık.çim ekimi ve danışmanlık,bahçe bakımı budama,fide dikimi, projelendirme ve uygulama, etraf çevreleme çit ve tel uygulamaları,yem bitkileri alım satımı.
Adres : Gazi Mustafa Bulv.Anıthan kat:4 no:89 DENİZLİ
Telefon : 0 258 242 10 90
Firma Profili :
Ürünler : JOHN DEERE DAMLAMA SULAMA SISTEMLERİ
Adres : ANKARA BULVARI NO 49
Telefon : 0 258 251 07 70

Denizli Damla Sulama Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.