Adana Damla Sulama
Firma Profili : YAĞMUR FİLTRE; Konyada Damlama sulama filtre sistemleri imalatı, hidrosiklon ve gübre tankı imalatı, yosun tankı ve damlama sulama filtresi imalatı, disk filtre, elek filtre, turbo filtre, çakıllı yosun filtresi imalatı, hidrosiklonlu sistemler, Jet Filtre, Meç Filtre, Turbo Jet Filtre ve Gravel Disk Filtre imalatı, Hidrosiklonlu Sistemler, Hidrosiklon, yağmurlama sulama ek parçaları, damlama sulama ek parçaları, Arabalı Sistemlerin imalatını yapmaktadır. .
Ürünler : Damla sulama filtreleri ve ek parçaları imalatı
Adres : FEVZİ ÇAKMAK MAH. YENİ MARANGOZLAR SANAYİ ASLIM BÜYÜK SANAYİ FUNDA SOKAK NO:2 / N KARATAY / KONYA / TÜRKİYE
Telefon : (0332) 342 72 85
Firma Profili : 2009 YILINDA DAMLAMA SULAMA SİSTEMLERİ ÜRETİM SATIŞ MONTAJ ARAZİ UYGULAMALARI YAPMAK ÜZERE KURULMUŞTUR.
Ürünler : YAĞMURLAMA - DAMLAMA BORULARI - TEMİZ SU BORULARI- EK PARÇA - FİLTRE ÜRETİMİ
Adres : SÜLEYMAN VAHİT CAD. No: YAMAÇLI YOLU ÜZERİ DEVLET HASTANESİ KARŞISI
Telefon :
Firma Profili : MISIR TOHUMU GÜBRE VE MISIR ALIM SATIMI
Ürünler :
Adres : CUMHURİYET MAHALLESİ 774 SOKAK NO:20/A YÜREĞİR/ADANA
Telefon : 0322 323 23 64
Firma Profili : Türk çiftçisine kalıcı etkili ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Her türlü peyzaj, damlama sulama sistemleri ekipmanları ile kurulum satış ve montaj ve proje hizmeti vermekteyiz.
Ürünler : Zirai ürünler, damlama sulama sistemleri, gübre, saf gübre,hububat ve sebze tohumları tohum tarım makinaları,
Adres : Süleyman Vahit Cad No 6 Yuregir
Telefon : 0322 321 63 55
Firma Profili :
Ürünler :
Adres :
Telefon : 0322 3248889
Firma Profili : ALTER BORU
Ürünler : YAĞMURLAMA, DAMLAMA BORULARI VE EK PARÇALARI
Adres :
Telefon : 03246255787
Firma Profili : DAMLA SULAMA,YAĞMURLAMA,SULAMA İLE İLGİLİ TÜM SİSTEMLER.
Ürünler : DAMLAMA,YAGMURLAMA BOR.VE FİLTRELERİ
Adres : KARATAŞ CAD.NO.183 YÜREĞİR.ADANA
Telefon : 0.322.3211081 0.322.3211082
Firma Profili : HAKKIMIZDA 1998 yılında MALATYA'da kurulan AYYILDIZ SULAMA sistemleri 2007 yılında FETHİYE şubesiyle Tarımsal ve Peyzaj Sulama sektörüyle hizmete girmiş olup 2008 yılındada MALATYA'da filtre imalatıyla Tarımsal ve Peyzaj Sulama Sistemleri showroomunu acarak hızla gelişen dünyada 3. subesini açmıştır. KALİTE POLİTİKAMIZ Kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanıp, ürün kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memmuniyetini en üst sevyede tutmak çalışanlarımızın da katılımını sağlayarak , kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini sürekli geliştirip iyileştirilmesini sağlamak, ürün aşamasında bize dışaıdan destek olan yurtdışı ve yurtiçi tedarikcilerimize kalite bilincini öğreterek bu dağrultuda çalışmalarını sağlamak seffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilği sorumluluk paylaşımı ile takım ruhunu sürekli artırmak sektörümüzle ilğili gelişmeleri takip ederek , sektörde aranılan firma olmak AYYILDIZ SULAMA SİSTEMLERİNİN kalite politikasıdır. VİZYONUMUZ VE MİSYONOMUZ AYYILDIZ SULAMA; Türkiyenin çeşitli bölgelerinde gururla , büyük bir özgüvenle sunan bir firma olarak ve konusunda uzman kadromuzla Türkiyenin sayılı Tarımsal ve Peyzaj sulama firması olarak yerimizi aldık… AYYILDIZ SULAMA; Gerek ulusal kanaklarımızın verimli kullanılmasına gerekse tarımdan elde edilen gelirin yükseltilebilmesi katkıda bulunmak amacıyla,üstün nitelikli Damla Sulama ve Peyzaj Sulama Sistemleri uygulama ve proje yaparak ulusumuzun hizmetindedir…
Ürünler : DAMLA VE OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ
Adres : şube:calıca mah.no:109 fethiye/MUĞLA
Telefon : 0252 646 73 72

Adana Damla Sulama Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.